Już nie mogę się doczekać….

Posted on

W końcu maj!!! Wszędzie kwitną pola rzepaku, zapach wiosny unosi się w powietrzu, a ja ciągle sprawdzam prognozy pogody…Tak już za kilka dni ruszam na Węgry. Już wszystko dopięte na ostatni guzik prócz pogody. Jak pisałam ostatnio ruszam 8 maja i martwią mnie troszkę prognozy, na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że to będzie bardzo mokra wycieczka. Trudno jak już zaplanowałam to jadę, będzie przygoda.

Kiedy komuś mówię o moim planie to tylko pyta jak tak sama, czy się nie boję i czy to na pewno dobry pomysł, że będzie padało i co wtedy. Matko! co to za pytania… Więc odpowiadam ostatni raz.

  1. Tak jadę SAMA
  2. Tak to BARDZO DOBRY POMYSŁ.
  3. Deszcz jakie to straszne hehe na pewno się rozpuszczę i zniknę.
  4. Tak trochę się boję ale co z tego. Ludzie mam trochę wyobraźni, robię wszystko aby mój strach przed czymkolwiek nie był blokadą tylko doradcą. Strachu nie można unikać. Kiedy mówią „nie patrz w dół” to ja powiem „PATRZ, a jeśli warto to skacz!” Życie jest tylko jedno i myślę, że lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż żałować całe życie, że nie miało się odwagi by podjąć jakąś decyzję.

Także ściskam mocno wszystkich, którzy tak bardzo się o mnie martwią. I wszystkich tych, którzy nie mają odwagi zrobienia czegoś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *