Współpraca

Każde miejsce, do którego się udasz, staje się w jakimś sensie częścią ciebie...

O mnie

Cześć, jestem Kasia. Postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę mogła dzielić się swoją pasją. Chcę pokazać jak piękny jest otaczający nas świat z perspektywy dwóch kółek i nie tylko. Nie znajdziesz tu najnowszych trendów fryzur, czy stylizacji paznokci, ale za to poczytasz o moich poglądach, doświadczeniach i cudownych miejscach. Kocham wszelkie podróże, ale największą radość sprawiają mi właśnie te rowerowe.

Kilka lat temu postanowiłam przerobić Fiata Doblo na mini kampera i ruszyć w „świat” odkrywając przy tym na rowerze i pieszo górskie szlaki. Preferuję podróże w pojedynkę, wtedy najlepiej potrafię przeżywać każde miejsce, do którego jadę. Swoje rowerowe trasy opisuję na TU na blogu.

Na początku była to forma pamiętnika, abym nigdy nie zapomniała gdzie byłam i co wtedy czułam. Teraz blog stał się inspiracją dla innych „rowerowych świrów” podobnych do mnie, co bardzo mnie cieszy i dodaje skrzydeł, bo wiem, że ktoś to docenia i korzysta”.

Uwielbiam poznawać nowe zakamarki znanych miejsc jak i tych mniej znanych gubić się w lesie, podziwiać widoki i otaczać się naturą. Z reguły niczego nie planuję na przyszłość. Kiedy nie jeżdżę na rowerze, to chodzę po górach, bo to mój dom. Jestem niepoprawną optymistką i ciągle stawiam sobie nowe wyzwania. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, często się śmieję. Tak w skrócie – Po prostu kocham żyć!!!

Jestem ambasadorką marki rowerowej Liv Cycling. Czasami piszę do rowerowych magazynów i przewodników. Mam również swój sklep internetowy z naklejkami podróżniczymi. Z racji dużego zainteresowania podróżami kapervanem. Napisałam poradnik: Jak zacząć podróże kampervanem.

Lubię też sprawiać ludziom radość i motywować do działania. Jeśli też lubisz uszczęśliwiać, to zostań moim patronem. Wiele to dla mnie znaczy, a i Ty będziesz mieć satysfakcję sprawiania mi radości:) Zapraszam na Stronę Patronite.

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, a w szczególności na:

  • pojedyncze wpisy lub serie wpisów na blogu we współpracy z daną marką, jednak bez odbiegania od tematyki bloga.
  • posty, relacje, rolki na kanałach social media (Facebook i Instagram)
  • testy i recenzje produktów, hoteli i miejsc noclegowych
  • sesje zdjęciowe produktów w różnych sceneriach
  • prelekcje podróżnicze

Każdą ofertę rozpatruję indywidualnie, dlatego jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, napisz do mnie. A wspólnie wybierzemy formę promocji, która będzie korzystna dla Twojej firmy jak i moich subskrybentów.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Doświadczenie – mam spore doświadczenie rowerowe oraz podróżnicze, Prowadzę własną firmę marketingową, więc znam branżę od podszewki. Jestem doświadczoną pisarką. Prócz licznych publikacji jest to również mój wyuczony zawód. Ukończyłam Dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Uczciwość – nie owijam w bawełnę, moim odbiorcom przekazuję tylko wartościowe informacje. Nie wciskam kitu. Polecam tylko te miejsca i produkty, które osobiście mi się podobają.

Kreatywność – mam masę pomysłów na artykuły, zdjęcia i montaże krótkich filmów.

Zasięgi – moje konta w SM z każdym dniem mają coraz to większe zasięgi, średni przyrost dzienny to do 100 nowych obserwatorów.

Współprace