O mnie

Każde miejsce, do którego się udasz, staje się w jakimś sensie częścią ciebie...

Dziewczyna na rowerze

Cześć, jestem Kasia. Postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę mogła dzielić się swoją pasją. Chcę pokazać jak piękny jest otaczający nas świat z perspektywy dwóch kółek i nie tylko. Nie znajdziesz tu najnowszych trendów fryzur, czy stylizacji paznokci, ale za to poczytasz o moich poglądach, doświadczeniach i cudownych miejscach, które możesz odwiedzić na rowerze. Kocham wszelkie podróże, ale największą radość sprawiają mi właśnie te rowerowe. Uwielbiam poznawać nowe zakamarki znanych miejsc jak i tych mniej znanych gubić się w lesie, podziwiać widoki i otaczać się naturą. Z reguły niczego nie planuję na przyszłość. Kiedy nie jeżdżę na rowerze to chodzę po górach, bo to mój dom. Jestem niepoprawną optymistką i ciągle stawiam sobie nowe wyzwania. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, często się śmieję. Tak w skrócie – Po prostu kocham żyć!!!


Jestem ambasadorką marki rowerowej Liv. Czasami piszę do rowerowych magazynów i przewodników. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu TU. Albo po prostu napisz do mnie na fejsie czy instagramie.

Lubię też sprawiać ludziom radość i motywować do działania. Jeśli też lubisz uszczęśliwiać to zostań moim patronem. Wiele to dla mnie znaczy, a i Ty będziesz mieć satysfakcję sprawiania mi radości:) Zapraszam na Stronę Patronite.

Pracuję jako grafik. Projektuję grafiki, identyfikacje marki loga itd.